Žaluzie

Vnitřní žaluzie – horizontální

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Tento typ žaluzií lze dodat v provedení STANDARD (nedomykavé) nebo CELOSTÍNÍCÍ (domykavé).

   02    

Žaluzie je ovládaná řetízkem, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Boční vedení zajišťuje silonová struna o průměru 0,8 mm. Síla lamel 0,18 mm nebo 0,21 mm je dodávána v široké barevné škále.

 

Vnitřní žaluzie látkové – vertikální

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Systém je postaven na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.