Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou opravdu velmi vhodným doplňkem, pokud toužíte po klidném spánku, zejména v letním období a hodláte si vychutnat horké večery při otevřených oknech či dveřích. V případě sítí proti hmyzu MINIROL se můžete spolehnout nejen na funkčnost, ale také na dokonalý vzhled sladěný s Vašimi okny.

V naší nabídce můžete najít nejen sítě pevné, tedy uchycené do hliníkového rámu a šetrně umístěné na Vaše okno jakéhokoliv typu nebo v dveřním rámu s možností samozavíratelných pantů.
Jsou zde také sítě rolovací a posuvné, které nabízí opravdový luxus ovládání a působí svým dojmem velmi vznešeně. Pro náročnější lze síť umístit přímo do roletového boxu a vytvořit tak celistvý prvek stínění s ochranou před nepříjemným hmyzem.

Pevné okenní sítě

Pevné sítě se nabízí jako elegantní a cenově příznivá možnost ochrany oken před obtížným hmyzem. Na výběr je z několika typů profilů vyznačujících se jemnými a hladkými liniemi. Díky široké barevné škále i možnosti použití renolitových folií tak tyto sítě plně splynou s okenním rámem jakéhokoliv typu. U pevných sítí není třeba nikterak vrtat či podobně zasahovat do okenního rámu a samotná instalace i údržba jsou velice jednoduché.
Další, často podceňovanou skutečností, je určitá funkce tepelné izolace pevných sítí. V tomto směru patří pevné sítě MINIROL k tomu absolutně nejlepšímu na trhu.

VÁLCOVANÝ PROFIL je základní variantou pevných sítí, přičemž lem dopomůže k dokonalému překrytí okenního rámu.
EXTRUDOVANÝ PROFIL je luxusnější a také kvalitnější variantou pro pevné sítě, zajišťující dokonalé vypnutí síťoviny. Odpadá tak nutnost použití příčky a nabourání výhledu z okna.

Okenní sítě integrované do roletového systému

Integrovaná síť proti hmyzu je komplexním řešením zastínění a ochrany proti hmyzu. Díky kombinaci roletového systému MINIROL a sítě proti hmyzu Vám tento systém zaručí maximální ochranu nejen proti nepřízni počasí, hluku, a vloupání, ale i před obtížným hmyzem. Hřídel s pružinou zajišťující stálé napětí rolovací sítě je uložena přímo v roletovém boxu.

Pevné dveřní sítě

Stejně jako pevné okenní sítě se pevné dveřní sítě vyznačují vysokou kvalitou provedení a tedy dlouhou životností za příznivou cenu.
Kromě standartní síťoviny lze u dveřních sítí a u oken menších rozměrů užít také síťovinu s vyšší odolností vůči drápkům domácích mazlíčků tzv. PETSCREEN. Abychom však docílili dokonalého vypnutí, lze tuto síťovinu použít pouze v kombinaci s extrudovaným profilem.

Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě patří mezi nejnovější produkty značky MINIROL vyznačující se jednoduchou konstrukcí a díky tomu samozřejmě příznivou cenou. Samotný chod posuvné sítě je velice jemný a tichý. Díky magnetickému uchycení pohyblivých jezdců je manipulace s křídlem sítě velice snadná. také u posuvných sítí lze využít široké nabídky barev a fólií, čímž zajistíme dokonalý soulad s jakýmkoliv typem dveřního rámu.

Rolovací sítě

Rolovací sítě jsou moderním trendem v oblasti ochrany před obtížným hmyzem. Kromě rolovacích sítí integrovaných do roletového boxu lze podobný systém využít pro síť samostatnou. Rolovací síť se pohybuje ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Rolování sítě je zjednodušeno pomocí speciální hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách.

Rolovací sítě se montují do ostění nebo na rám s možností výběru tzv. snímatelného provedení. Tato varianta umožňuje snadnou a rychlou demontáž před zimním obdobím a okamžitý servis.

Systém provedení je podobný jak pro okna, tak i pro dveře – okenní rolovací síť má horizontální box a dveřní rolovací síť má vertikální box.