Rolety

Předokenní rolety

 

Předokenní rolety nám přináší kromě svojí primární funkce, kterou je stínění, zejména energetické úspory díky eliminaci tepelných mostů.

Díky významným hodnotám v oblasti tlumení hluku Vám také předokenní rolety pomáhají vytvořit si doma oázu klidu.

Navíc mají předokenní rolety i bezpečnostní funkci, která ve většině případů odradí “nezvané hosty“ od vstupu do objektu. Jednak je to pro zloděje další překážka vniknutí, za druhé by zloděj při vnikání do domu přes předokenní rolety způsobil značný hluk. Je tedy velice pravděpodobné, že případný zloděj půjde cestou menšího odporu a raději „navštíví“ dům kde se takové překážky nevyskytují.

Jako obzvlášť účinnou ochranu před zloději nabízíme také skutečné bezpečnostní předokenní rolety se zesílenou lamelou a dalšími bezpečnostními prvky, díky kterým tyto rolety splňují požadavky pro bezpečnostní třídu 2, která definuje stupeň odolnosti proti vniknutí.

Také doporučujeme předokenní rolety kombinovat s automatickým řízením rolet, které se mimo jiné v době Vaší nepřítomnosti díky pohybu rolet stará o dojem přítomnosti obyvatelů domu.

Předokenní rolety nás samozřejmě také chrání před nežádoucími pohledy a přináší nám ničím nerušené soukromí, které je přirozenou potřebou každého člověka, obzvlášť v dnešní uspěchané době.

U moderních předokenních rolet je kladen důraz nejen na funkčnost, ale také na design. Dnes jsou rolety architektonickými dotvářecími prvky a svým tvarem, barvou a uspořádáním vyjadřují vzhled fasád. Množství detailů vybavení umožňuje realizovat individuální přání a představy.

U předokenních rolet si můžete vybrat mezi ovládání pomocí lanka, popruhu nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu doporučujeme motorový pohon s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a velikostí a barev lamel.

Máte na výběr mezi výrobky:

1 předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž jsou velice vhodné k dodatečné vestavbě.

Uplatnění však stále častěji nacházejí také v novostavbách, kde je jich možné využít k dotvoření fasády.

K tomu přispívá možnost výběru podle individuálního vkusu, na výběr je ze zkoseného, čtvercového, nebo polokulatého boxu. Paleta barev boxu, vodících lišt a spodní lišty předokenních rolet je téměř neomezená, lze vybírat v celé škále vzorníku RAL. Barvu lamel pancíře lze vybrat dle vzorníku.

Na výběr je také z provedení kastlíku z ohýbaného nebo z extrudovaného hliníku s ještě větší pevností.

Doporučujeme také variantu předokenních rolet se sítí proti hmyzu.

Pro ty z Vás, kterým opravdu záleží na ekologii a přesto nechcete ovládat předokenní rolety ručně máme v nabídce dokonce i předokenní rolety se solárním napájením motorového pohonu rolet.

U předokenních rolet si můžete vybrat mezi ovládání pomocí lanka, popruhu nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu doporučujeme motorový pohon s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a velikostí a barev lamel.

2 předokenní rolety s integrovanou sítí proti hmyzu

Předokenní rolety s integrovanou sítí proti hmyzu jsou ideální kombinací ochrany proti vloupání, slunci a hmyzu.

Síťovina je u těchto rolet prodyšná vzduchu, je nenápadná a trvanlivá. Přináší nám nekompromisní ochranu proti hmyzu. Můžete si vybrat z černé nebo šedé barvy síťoviny.

Integrovanou síť proti hmyzu lze dodat ve dvou provedeních, a to rolovací síť proti hmyzu a pantová síť proti hmyzu.

Integrovanou síť proti hmyzu nabízíme u všech našich typů předokenních rolet, vyjma bezpečnostních předokenních rolet.

Síť proti hmyzu se vždy ovládá ručně, i v případě, že je pancíř předokenní rolety ovládán pomocí motoru.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a velikostí a barev lamel.

  3 bezpečnostní předokenní rolety

Bezpečnostní předokenní rolety s atestem vám poskytnou maximální ochranu pro vás a váš majetek.

Tyto rolety jsou sestaveny z opravdu pevných komponent, včetně lamel z dvojstěnného extrudovaného hliníku a dalších bezpečnostních prvků včetně speciálního spojovacího materiálu.

Naše bezpečnostní předokenní rolety získaly atest nezávislé zkušebny a splňují podmínky pro bezpečnostní třídu WK 2, definující stupeň odolnosti proti vniknutí.

Vzhledem k váze pancíře se tyto bezpečnostní předokenní rolety ovládají pouze pomocí kliky, a to pouze u malých rozměrů rolet, nebo motoru.

Pro zákazníky s opravdu velkými nároky na svoji bezpečnost můžeme nabídnout i rolety s neprůstřelným pancířem.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a velikostí a barev lamel.

 4 předokenní rolety pod omítku

Předokenní rolety pod omítku jsou velice žádaným provedením rolet.

Předokenní rolety pod omítku nám zajistí nejen čistou fasádu, téměř bez viditelných prvků rolety při jejím zatažení, ale pomáhají nám ve většině případech elegantně zakrýt například i oblouková okna.

Pro umístění předokenních rolet pod omítku si můžeme vybrat mezi standardní předokenní roletou se speciálně upraveným boxem pro zaomítnutí s revizní klapkou umístěnou dole, nadokenními roletami, nadokenními roletami pro novostavby a předokenními roletami pro šachtovou montáž.

Paleta barev boxu, vodících lišt a spodní lišty předokenních rolet je téměř neomezená, lze vybírat v celé škále vzorníku RAL. Barvu lamel pancíře lze vybrat dle vzorníku.

U standardních předokenních rolet je na výběr z provedení kastlíku z ohýbaného nebo z extrudovaného hliníku s ještě větší pevností.

Vyjma předokenních rolet pro šachtovou montáž je u všech variant rolet pod omítku také možná varianta předokenních rolet s integrovanou sítí proti hmyzu.

U předokenních rolet pod omítku si můžete vybrat mezi ovládání pomocí lanka, popruhu nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu doporučujeme motorový pohon s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a barev lamel.

 5 šikmé předokenní rolety

Šikmé předokenní rolety najdou své uplatnění téměř na všech typech asymetrických oken, která se již stala neodmyslitelnou součástí dnešní architektury.

I u šikmých předokenních rolet je na výběr ze zkoseného, čtvercového, nebo polokulatého boxu, nemusíte tak dělat kompromisy a můžete sjednotit tvar boxu s ostatními roletami na domě.

Box šikmých předokenních rolet se dodává pouze z extrudovaného hliníku s větší pevností a se standardní lamelou 36 mm.

Šikmé předokenní rolety dodáváme výhradně s motorovým pohonem.

Vzhledem k tomu, že šikmé předokenní rolety jsou velice často posledním stínícím prvkem na domě, nebývá pro ně často připraven elektrický přívod. Abychom vám vyšli vstříc i v tomto případě, nabízíme i šikmé předokenní rolety se solárním napájením. Nemusíte se tak hrozit nepořádku v případě dodatečného vysekávání pro přívod elektřiny k roletám.

Paleta barev boxu, vodících lišt a spodní lišty předokenních rolet je téměř neomezená, lze vybírat v celé škále vzorníku RAL. Barvu lamel pancíře lze vybrat dle vzorníku.

Vzhledem náročnosti výroby předokenních rolet pro zajištění maximální kvality jsou tyto rolety poměrně finančně nákladné.

Pro ty z vás, kteří mají rádi maximální variabilitu, doporučujeme zvážit i variantu zastínění pomocí šikmých venkovních žaluzií. V tomto případě dokonce můžeme dosáhnout i podstatně větších maximálních rozměrů.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a velikostí a barev lamel.

 6 nadokenní rolety

Nadokenní rolety se používají především v novostavbách, nebo při výměně oken.

Na rozdíl od předokenní rolet se box rolety nasazuje přímo na rám okna, které se tedy usazuje přímo s roletou.

Je to jediná znašich předokenních rolet, s boxem a vodícími lištami z plastu.

Tyto rolety se dodávají s boxem viditelným zevnitř i zvenku, nabízíme však i možnost doplnění boxu o krycí profil z extrudovaného hliníku pro zatažení omítkou. Z boxu je pak viditelná pouze revizní klapka ve spodní části v interiéru.

Box a vodící lišty lze také potáhnout renolit fólií v devíti typech dekoru dřeva.

I tyto rolety je možné dodat ve variantě s integrovanou sítí proti hmyzu.

 

U nadokenních rolet pod omítku si můžete vybrat mezi ovládání pomocí lanka, popruhu nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu doporučujeme motorový pohon s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a barev lamel.

 7 nadokenní rolety pro novostavby

Nadokenní rolety v provedení pod omítku byly vyvinuty speciálně pro instalaci v novostavbách.

Box rolety se nasazuje přímo na rám okna, které se tedy usazuje přímo s roletou.

Box je zateplený, po instalaci se jednoduše přetáhne omítkou z vnější i vnitřní strany, je tak poté vyjma spodní revizní klapky v interiéru z cela neviditelný. Dokonce lze přetáhnout omítkou i vodící lišty, při zatažení rolet tak z exteriéru téměř nepoznáte, že je okno opatřeno roletou.

Toto provedení nadokenních rolet dokonce vykazuje i nejlepší hodnoty prostupu tepla boxu, a to až 0,51W/m2K.

I tyto rolety je možné dodat ve variantě s integrovanou sítí proti hmyzu.

U nadokenních rolet pod omítku pro novostavby si můžete vybrat mezi ovládání pomocí lanka, popruhu nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu doporučujeme motorový pohon s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním.

Nabízíme kompletní sortiment předokenních rolet. Dodáváme velice kvalitní předokenní rolety renomované německé firmy WAREMA, která je jedním z největších evropských výrobců stínící techniky a jejíž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, velkou trvanlivostí a moderním provedením s velkým výběrem typů rolet a barev lamel.